Doğru Network Marketing Şirketi Seçimi

Network marketing sektöründe ürünün de size kazanç sağlaması gerçekten önemli.

(Yazımı okumadan ”Network Marketing Nedir ?” bilmiyorsanız makalemi okuyabilirsiniz. Biliyorsanız ”Doğru Network Marketing Şirketi Seçimi” makalesine hoşgeldiniz.)

Günümüzde artık insanlar para kazanmak adına yalnızca klasik tarzdaki yöntemler arasından seçimlerini yapmıyorlar. Klasik tarzdaki işlerini gerçekleştirirken ya da ev hanımı, öğrenci olup da ek gelir nasıl ve ne şekilde elde edileceği konusunda ciddi şekilde araştırmalar yapılıyor. Bu araştırmaların sonrasında ise insanların karşılarına çıkan ilk şeylerin başında ise network marketing şirketi geliyor. İnsanların bu konudaki istekleri sonrasında da network marketing sistemini kullanan şirketlerin sayısında çok ciddi bir artış meydana gelmeye başladı. Her şirket kendilerinin en iyisi olduğunu söylüyorlar ancak dikkat edilmediği takdirde insanlar para kazanacağım derken çok daha ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabiliyor. Böylesi durumların önüne geçmek adına ise mutlaka bu konuda gerekli olan araştırmaların en iyi şekilde yapılması gerekmektedir.

Network Marketing Şirketi Ürünleri

network marketing şirketi

İnsanların network marketing şirketi konusunda dikkat edecekleri en önemli şeylerden bir tanesi ise ürünlerin kalitesi. Çünkü bazı markaların insanlara sunmuş oldukları ürünler kalitesizdir ve böyle olunca da kişiler bu ürünleri almaktan vazgeçiyorlar. Böylesi durumların önüne geçmek adına ilk olarak ürünleri kişilerin alıp kullanması, sonrasında eğer beğenirlerse başkalarına ulaştırılması gerekiyor. Bunun yanı sıra firmaların kazanç tabloları da dikkatli bir şekilde incelenmeli ve sonrasında da bu tablolar arasından kişilerin isteklerini en iyi şekilde karşılayacağına inanılan network marketing şirketi ile iletişime geçilerek hiç zaman yitirmeden çalışmalara başlanması gerekecektir.

Yatırım mı? Ürün mü ?

network marketing şirketi

Bu aşamada sorulması gereken bir soru; ‘’Çevremde ürün kullanmak isteyenler mi çoğunluk da? yoksa ‘’Kullanımdan ziyade para kazanmak isteyenler mi çoğunluk da?’’ Tahmini olarak söylersek 2. si ağır basabilir. Haliyle (ürünü) yatırım olan networklere atılım yapılması, başarılı olmak için daha ağır basabilir.

Ayrıca uzunca araştırmalarımdan sonra 15 sene Türkiye de ve dünya da belli yerlerde faaliyetini sürdüren, internet sitesi satan bir network şirketinin üye sayısı ne kadarsa(ürün network), 1.5 sene önce yine Türkiye de ve dünyanın belli yerlerinde faaliyet gösteren internet güvenlik şirketi(kazanç network) aynı üye sayısına sahip.

Sonuç olarak maddi durumlar düzeltilmek ve hayaller peşinde ilerlemek isteniliyorsa en yakın zamanda uygun şirket seçimi yapıp network marketinge atılım yapılması uygundur.

Dilerseniz network marketing işleyişi ile ilgili yazımı okuyabilirsiniz.

Yiğit Alp OKYAYLI

2 yorum

  1. Ürün network marketing aslında iyidir lakin para kazandırack bir ürün karşısında şansı kalmıyor. istatistiklerde öyle gösteriyor zaten. dünyanın top zengin networkerları. kolay gelsin Yiğit hocam. en yakın zamanda sektördeyiz Allahın izniyle.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*