Intexcoin Nedir ? Soru Cevap 1

Intexcoin nedir?  Daha öncesinde ise ”Yatırımda Dikkat Edilecek 5 Kuralı,8 Temel Tuğla Eğitimini,Dijital Para İle Tanışmamı,Kripto Para İle İlgili Bilgileri konuşmuştuk. Şimdi ise beklenen yazılar geliyor . Bu makaleleri okuyarak intexcoin yolunda neler yaşadım, neler yapıyoruz daha iyi anlayabilirsiniz. Öncelikle yazımı yazmadan önce kısa süredeki ilgi ve alakalarınız, talepleriniz için teşekkür etmek istiyorum. Uzun zamandır intexcoin ile ilgili yazı çalışmalarımı sürdürüyorum.  Yorum kısmına sorularınızı yazabilirsiniz.

-Kripto Para Nedir?

Kripto Para Nedir?

Türkiye’nin ilk yerli kripto parasıdır. Kripto para, bir bilgisayar donanımı temelli cihazların belli algoritmanın(sincabı fındığa götürme bulmacası gibi)deşifre edilmesiyle ortaya çıkan çok küçük bir paradır. Günümüzde Bitcoin önde gitmekle beraber Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash  gibi bir sürü alt coin de bulunmaktadır?

-Intexcoin Nedir?

intexcoin nedir?

Intexcoin Türkiye’nin ilk yerli kripto parasıdır. İlklerin ve profesyonelliğin vermiş olduğu, dijital çağda lale devrini başlatacak, ticarette; destansı, ihtişamlı ve görkemli bir yer edinecek bir para birimidir. Hani daha demin dediğimiz makinelerin deşifre ettiği paralar vardı ya? Onlarında eksikleri incelendikten sonra, tamamlanarak ve sadece yastığımın altına koy değerlensin politikasıyla değil de sokakta, ticarette, e alışverişte, yatırımda, tavsiye ağ pazarlama da çok yönlü kullanılabilecek bir para birimi olarak ortaya çıkmıştır. Intexcoin nedir? sorusunun ilk cevabıda budur.

-Intexcoin ’in Değeri Nedir, Kim Belirliyor?

Kripto Para Nedir?

Intexcoin ‘in değeri 25 Mayısta ilk minex i alan bireyin 75 günlük kuluçka devresinden çıkılacak olan intexcoin ‘i satması ile değer kazanacak. Bu kısımda hâla ”intexcoin nedir?” diyebilirsiniz sabredin diğer soruların cevaplarını okudukça anlayacaksınız :)Daha sonra intexcoin sahipleri istediği fiyata paralarını alış-satış platformuna koyarak satabilecek. Fakat ortalama bir fiyatı olacağı için piyasanın çok altında fiyatta satmak size hız sağlayacağı gibi üstünde satmak da hızınızı yavaşlatır fakat satıldığı takdirde daha fazla kâr etmenize olanak sağlar.

-Intexcoin i Nasıl Üretiriz?

intexcoin nedir?

Minex adlı cihazlarla. Şu an 12 Mayıs itibarı ile 1 minex günde 51.82 intexcoin üretiyor. Fakat bu sayı git gide azalmakta. İlk zamanlarda ki minexler 56 üretim yaparken, şimdi tüm minexlerin üretimi 2 aylık süreçte 4.18 düşüş yaşadı. Bunun sebebi ise cihazların 10 günde bir zorluk seviyesini ayarlamasıdır.

-Neden Intexcoin Üretimi Gün Geçtikçe Azalıyor?

Kripto Para Nedir?

Sizin bir altın madeniniz var. Makineniz günde 56 kilo altın çıkarıyor. Makine altın çıkarıyor fakat gün geçtikçe daha derine inmek için daha fazla çaba sarf etmesi gerekiyor. Fakat makineler zaten ilk gününde de maksimum performansta çalışıyordu. E peki ne olur? Günde 56 değil de 55 kazar. Git gide derinlik arttıkça bu düşer de düşer. Minexler de aynı şekilde bulunan, keşfedilen bloklardan sonra yeni keşifleri için daha zorlanıyor ve bu şekilde üretim azalsa da bu coinin değerlenmesine sebep oluyor. Az olan şey değerlidir. Burada ilk başta yatırımında önemi, fırsatı ortaya çıkmış oluyor. Fakat siz daha fazla coin istiyorsanız 50 adet minex’e kadar almanıza izin veriliyor. 1 minex senelik kiralama bedeli: 500euro+ KDV’dir. Bu birçok Bitcoin ve alt coin makinelerine göre uygun bir rakamdır. Minexlere sahip olmanız için aşağıda yazacağım intexplace’e de sahip olmanız lazım. Ayrıca daha değerlenmemiş bir coin olduğunu ve bunun fırsat olduğunu unutmamak gerekir.

-Intexcoin Elde Etmenin Başka Yolu Yok mu?

Kripto Para Nedir?

Çıkmaz sokaktasınız maalesef.Şaka şaka bunu diğer coinler gibi sanmayın 🙂 Tabii var. Dediğimiz gibi minexler, intexcoini üretiyor. Ayrıca sistemin içinde e-alışveriş sitesi mevcut. Bu portala ulaşmanız için intexplace adlı üründen almanız gerekiyor. Onu aldığınız zaman aynı anda 50 ürüne kadar ürün koyup, ticaret yaparak sattığınız ürünler karşılığında coin elde edebilirsiniz. Hatta sattığınız ürünlerin kârlarını minimize ederek daha hızlı satılmasını ve böylelikle zamanı geldiğinde kârlanan coinlerinizi bozdurarak çok daha güzel maddi fırsat kapılarını açmanız mümkün olabilir.

Ayrıca bir yolda, intexcoin kabul noktası olmanız ve bu coinlerle dükkanınız ya da herhangi bir ürün sattığınız yerde ödemelerinizi intexcoinle almanızdır.

Başka bir yolda intexplace ve minex ürünlerinin tavsiyesini yaparak elde edeceğiniz bonusların yarısının intexcoin almanız için ayrılması ve bunlarca coin almanızdır. Sonuç olarak:

1-) Minex alma 2-)Intexplacede ürün satma 3-)Tüccar olup ürün satma 4-)Tavsiye pazarlama yapıp bonuslardan intexcoin elde etmeniz mümkün. Intexplace 1 kerelik alınır. Ücreti 250 Euro KDV’dir.

-Intexcoinleri Diğer Alt Coinler Gibi Exchange Sistemiyle Alamıyor muyuz?

Diğer Alt Coinler

Şu anlık Exchange sistemi yani coin alım-satım sistemdeki üyeler arasında gerçekleşiyor. Bunun sebebi ise binanın temellerinin sert demirlerden örülmesi gibi algılayabilirsiniz. Eğer ilk zamanlardan itibaren herkesin evde üretebileceği bir coin olursa gelecekte Bitcoin ve diğer coinlerde görülen yoğun spekülasyonlar ve hatalar görülmesi kaçınılmazdır. Birde olaya şuradan bakmalısınız; bugün bir döviz bürosuna gittiğinizde dolar alabiliyorsunuz öyle değil mi? Bu sizin için kolay olabilir. Bunun sebebi piyasadaki dolar fazlalığıdır. Dövizlerin çoğunda gelişmemiş ülkelerin para birimleri olmaz. Fakat şu anlık intexcoini elde etmek, gelecekte çok büyük kârlara sebebiyet verebileceği için aynı şekilde başka sitelerde şu anlık Exchange kapalıdır.

Bir sonraki soru-cevap yazısı için beklemede kalın. Beklemek istemiyorsanız yorum kısmına soru sorabileceğiniz gibi bana mail,arama yoluylan ulaşabilirsiniz.

Yiğit Alp Okyaylı

9 yorum

  1. Mantık şunu gösteriyor devlet araziyi kiralar müşteriye müşteri aletlerini satın alır . Devletle olan sözleşmesi boyunca arazide kazar . Müşterinin eline sadece kazdıkları geçer . Sözleşme sonunda aldığı araçlar (minex ) ve Satış izni (İntexplace ürünü ) yine devlete yani intexcoin’i piyasaya sürenlere . Tamam belki amaç bir kripto para yapmak herkesin kazanması ama bu intexcoin’i networkmarketing mantığıyla yapılması ömrünün çok kısa olmasına neden olacak.Bu intexcoin temel sağlam yapmak adına bu tarz şeyler çok riskli yatırım yapmaya değerli bir coin değil.minex e yıllık 500 euro ;intexplace 250 euro total 750 euro ve kdv sadece bu coin i kullanmak için vermektense yaklasık 2300 tl şuan ki kurdan 100 tane ethereum alıp kısa kurlardan al sat emirleriyle yatırım yapmak daha çok kazanç getirecek . Günlük 1mbtc lik kar satışları günlük kazancı 150 tl civarına getirir.İntexcoin’e yatırım yapanlara inşallah umduğunuzu bulursunuz ; Girmeyi düşünenelere iyi düşünün tavsiyemdir .

  2. Mehmet Bey yazınız için teşekkürler. Öncelikle şunu söylemek istiyorum günümüzde network marketing kullanan yer sayısı neredeyse kullanmayanlar kadar çoğaldı. Network marketing bir iş modeliyse eğer ve sattığı ürün adına bir üretim varsa ki şu an minexler coini üretiyor. O zaman ömrünün kısa olması gibi bir durum olmaz, ayrıca coinlerin ömrü zaten yoktur. Piyasada olduğu sürece onlar kullanılır haldedir. Network Marketing coinin insanlara daha hızlı ulaşıp ticaretin, yatırımın, ekosistemin ve ekonomik özgürlüğü daha hızlı gelişmesini sağlayacaktır. Yani katılımcı sayısına bağlı olarak dediğiniz gibi kayıp olmayacaktır, coin değerlenecektir Ethereum örneğinizi bir yatırım aracı olarak algıladım ve ona şöyle bir şey söylemek istiyorum. Biz kimseye Intexcoini zorlamıyoruz aksine insanları ekonomik olarak özgür bir yatırım platformuna ulaştırmak için tavsiyesini yapıyoruz. Burada herkes ister dediğiniz alt coini ya da başka coinide alıp gerekli al –sat vs yapmakta özgür. Bunu illa Ethereum değil bitcoin lede yapar ya da solarcoinle de yapar, dolarla da yapabilir bu kişiye kalmış bir şey. Fakat o kısımda da illa artacak diye bir şey yok sizin dediğiniz aralıklardaki al-sat emrine piyasada scalping denir ve zorlu bir süreçtir. Bu yaşıma kadar al-sat yapıp kâr edeni görmedim bunun sebebi piyasadaki büyük yatırımcıların küçük yatırımcıları ham yapmasıdır. Eğer nerede ne yapacağınızı bilmezseniz çok büyük zararlara neden olabilirsiniz. Maalesef günümüzde 2300 liraya günde 150 tl kazanırsınız gibi rakamları veren forex şirketlerine giren 10 kişiden 9 u ağlıyor diğer 1 kişide bu kadar kazanmıyor. Önünüzde dağ var bu belli bir şekilde görülüyor fakat yukarısına ulaşmak için vermeniz gereken çaba değil şans. Bu işte sizin dediğiniz al-sat. Burada maalesef kumar oynarsınız. Fakat Intexcoin de kumar değil bir yatırım söz konusudur. Ayrıca bir iş modeli olan network söz konusudur. Ve ticaret söz konusudur. Almış olduğunuz makine coin üreten değil de, iplik üreten bir makine olmuş olsun. Ve yine 1 sene kiralamış olun. Eğer makine 1 senede kendi parasını çıkarmazsa kimse o makineyi almaz. Bu yüzden herkesin yatırımına saygım var fakat artık günümüze kadar gelen klişe yatırımlardan vazgeçmeseniz üzülerek söylüyorum ki kazanmak çok zor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*