İntexcoin Nedir – Neler Yaşandı?

–İntexcoin— İnsanlar artık çalıştıkları işlerden kazandıkları paraları çok daha yüksek oranlara yükseltmek adına ek kazanç konusu ile alakalı araştırmalar yapmaya başlıyorlar. Ancak bu araştırmaların sonrasında elde edilen şeyleri kullanmak istedikleri zaman ortaya birbirinden farklı şeyler çıkıyor. Ve ne yazık ki bu şeyler olumsuz sonuçlara sebep oluyor.

İntexcoin Serüvenine Neden İhtiyaç Var ?

Bir sisteme girmeden önce anlatınlar ile sonrasında meydana gelen gelişmelerin sonrasında ortaya çıkanlar birebir aynı mı? Ne yazık ki uçurumlardan ötürü eminiz büyük bir kısmınız vaktini çok uzun süreler boyunca boş yere geçiriyor ve sonrasında da ek kazanç elde etme hayallerinin gerçekleşmeyeceğini düşünüyorlar. Son dönemlerde ise artık Türkiye içerisinde yer alan kişiler İntexcoin ile alakalı çalışmalar yapmaya başladılar. Peki neden bu kripto paranın tercih edilmesi ön plana çıkmaya başladı?

Neden İntexcoin?

Öncelikli olarak bilinmesi gereken şey bu para ile satış işlemlerinin aynı normal para birimi ile olduğu gibi gerçekleştirilmesidir. Herhangi bir şeyi satın almak adına insanların yapacakları tek şey ödeme birimi olarak İntexcoin’i tercih etmek olmalı. Sonrasında ise Türk lirasına dönüşüm esnasında değer kazanan bu para birimi sayesinde insanlar hem ürünlerini çok uygun fiyatlara satıyor, hem de İntexcoinleri hesabında birikmeye başlıyor. Var olan bu paranın olumlu değişimler sonrasında her geçen gün yükselmeye başladığını görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra karar sizin. İster paranızı hesaptan çekerek sorunsuzca kullanabilir isterseniz de paranın hesapta kalmasını sağlayarak büyümesini sağlayabilirsiniz.

Serüven Başlıyor(Neler Yaşandı?)

Bu yolda neler yaşandı kısaca ondan bahsetmek gerekirse, ilk önce 1 minex almak için yarış bisikletimi satıp yola koyulmuştum. Daha önceden kaybettiğim mal varlığım yüzünden elimde tek kalan buydu.

İntexcoin

Daha sonra kayıtlar almaya başladık ve ardından ufak bir ekibe ulaştıktan sonra(5-10 kişi) intexcoin ilk değerini alarak(0.05) lansman yaptı.

İntexcoin

Lansmandan sonra sosyal mecralarda Erdoğan KÖSE(İntexcoin genel müdürü) videoları ve yenişafak,yeniakit… gibi 14 haber sitesinden olumlu makalelerimiz yazıldı. Bu anlamda çok gururlandık. Bu gelişmelerden sonra intexplace mağazamız açılarak dünyada bir ilki gerçekleştirdik derken yine bir ilk yaşandı. Oda fiziksel bir cihaz ile kripto paramız intexcoinin kahve cihazlarında kullanımasıydı.

İntexcoin

Aradan çok geçmeden bir çok ülkeye yayıldık.

intexcoin

Aradan çok geçmeden canım kardeşim,ortağım Eyüp Derdiyok evlendi. Çok güzel bir anı yaşadık.

İntexcoin

Şuan ki ülke sayısı 20 yi geçti. Artık global olarak da ses getirmeye başlamıştık. Slovenya, Yunanistan, Norveç, Almanya gibi yerlerde ekipler ilerlerken dubaide ofis kurulumuna başlanıldı. Ondan önce İstanbul İtower Bomontide ofisimiz açıldı.

İntexcoin

Burada çeşitli hediyeler verildi. Kariyer ödülleri dağıtıldı.

İntexcoin

bisiklet İntexcoin

Burada Biraz duygusal birşeyler paylaşayım sizlerle 🙂
2012-2013— Seneler önce üniversiteye ilk başladığım zamanlarda animasyon yaparak hem eğlenir hem para kazanırdım. Maddi durumum çok iyi olmasına rağmen hayalimde ki yarış bisikleti alacak parayı biriktirmem senelerimi alabilirdi. Çünkü meblağsı gerçekten yüksekti. Kazandığım miktarlarla da güzel bir yarış bisikleti almak için sürekli okuldan kalan zamanlarımda animatörlük yapardım.

2014-2015— İlk bisikletimi aldığım zaman Fikirtepede çalınmıştı. Çok üzülmüş ama pes etmeden daha hızlısı ve güzeli için çalışmıştım. Aradan 8 ay geçtikten sonra fotoğrafta gördüğünüz bisikletin aynısını elde etmiştim. Çok mutluydum çünkü bisikleti küçüklüğümden beri severim.

2016— Bisikletimle İstanbulun her yerini dolaşma hayalim vardı bir kısmı gerçek oldu ama diğer kısmını gerçekleştirmek üzereyken karşıma intexcoin çıkmıştı. İlk cihazımı almak için gerekli meblağ bende yoktu haliyle bisikletimi bu seferde satma kararı almıştım. Birşeyler yapmam ve bu yatırıma ortak olmam gerekiyordu. Normalde eşya satmayı sevmezdim ama bu gerekliydi. Uyku uyuyamamıştım diyebilirim.

Sonra ilk cihazım çalışmaya başladı ve bende yatırımın yanında intexcoinde bulunan sosyal ağ pazarlama işinide arta kalan zamanlarımda yapmak istedim. Belkide yatırımım 1 sene sonra 10.000 lerce tl olacaktı ama neden benim 1 sene sonra milyonlarım olmasın ki 🙂 diye düşündüm.

Aradan 6 ay geçti ve bugün sattığım bisikletin 10 kat fazlasını cebime koydum. Üzerine bir sürü makinam, bir sürü hazır coinim var.
Bunun yanında da bildiğiniz üzere İntexcoin İstanbul ofisimiz açıldı.

Hepimizin abi,baba gibi sevdiği İntexcoin Genel Müdürü sayın Erdogan Kose daha önceden arkadaşlarımdan bu haberi almış ve çok duygulanmış. Kendisi herşeyin para olmadığını ve dostlukların, fedakarlıkların ebedi olduğunu söylerdi.

Bu düşünceyle bisikletimin aynısının 0 ını sipariş etmiş ve bana bir sürpriz yaptı. Ben bunu duyduğumda çok duygulandım ve mutlu oldum. Açıkcası söyleyecek bir laf, tarif edecek bir duygu bulamıyorum.

Diyorum ki; acaba her yerde bu şekilde yatırımcılarını seven, güvenenlere değer veren, profesyonel ve naziki hassas düşünen genel müdürler var mı? Maalesef bir çoğunda isimlerini bile bilemiyoruz. Ama biz burda aile gibiyiz 🙂

2017— (Planlarım) Intexcoin yatırımımın üstünden 1.5 sene geçti. Paralarımın değerlenişi, çalışmalarımın getirdiği kazanç ve çalıştığım kişilerin,işimin tarzı ile prestij açısından hayal edemeyeceğim yerlerdeyim. Bu zaman gelmemde emeği olan ailem, tüm ekip arkadaşlarım ve intexcoin kadrosuna teşekkür ederim.

İntexcoin

İşten önce bir aile gibiyiz 🙂

İntexcoin

Çorluda son hız devam ediyoruz.

İntexcoin

Dostlarımız da artıyor.

İntexcoin

Şehir şehir dolaşmaya başladık bile 🙂

İntexcoin

Ekibimden Recep Duman Ankara ofisini açtı. Aynı zamanda Sefer Öcal liderliğinde de Diyarbakır ofisi açıldı.

İntexcoin son hızla yoluna devam ediyor. Şampiyonlar takımı 500 kişiye ulaştı. 7 Aylık bir serüvenin 4 de birini sizlerle paylaştım. Sizce de hem eğlenip hem de kazan mıyor muyum ? 🙂

İntexcoin

Serüvenin sonu haksızca kapanan hesabımdır. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*