Paranın Dünyadaki Gücü

♣ İnsanların günlük yaşamlarındaki yaptıkları –para-larına göre sürekli olarak değişiyor. İşte o değişen hayatlardan biriside benim ki 🙂

İş hayatı kimilerine stresli bir yaşam verirken benim işim ise bana daha fazla mutluluk, daha fazla güç ve daha fazla özgüven vermekte.

Genel olarak insanların akıllarına para denildiğinde ilk düşünülen şey verilen limit dâhilinde her şeyin alınabileceği. Ama gerçekte olan paranın aldıkları değil, verdikleridir .

Mesela; Saat kaç olursa olsun arabanıza atlar ve arkadaşınızın yanına gidersiniz.

Yeni Dostluklara Yelken Açarken Güzel Bir Doğumgünü

para

 

♣ Tavuklu sebzeli pilav misafirlerinizi ağırlarken kolaylıkla hazırlayabileceğiniz oldukça lezzetli bir pilav tarifi. Size şimdiden afiyet olsun.

Aaa hayır hayır. Ondan bahsetmedim. Yemek hazırlamanıza ve bulaşık yıkamanıza gerek yok.

Mesela;  İstediğiniz yerde yemek yiyebileceğinizden bahsettim 🙂 Unutmayın, arzuladığınız lezzetleri, kafanızdan geçen yerde, ayağınıza getiren kişiler var.

Yemek Yerken İyi Yerde mi Yesem Yoksa Standarta mı Kaçsam?

para ve dünyada ki gücü

 

♣ Para, para, para… Canınız sıkıldığında gitmek için aklınıza hemen bir il getirin. Belkide uzun zamandır oraya gitmek istiyorsunuz. Hiç önemi yok. Atlayın bir uçağa gidin. Bu arada uçak yolculuklarında erotik olanları geçersek geneli endişe vericidir 🙂

Mesela; Ver elini İzmir!

Canım Bir Yere Gitmek İsterse Bir An Düşünmeli miyim?

paranın dünyadaki gücü

 

 

♣ Diyelim ki hadi gittiniz. İlk aklınıza gelecek şey eğer karnınız aç değilse nedir ? Eviniz varsa, çamaşır, bulaşık, oda toplama, faturalar vs derken baya uğraşabilirsiniz. Gelin hiç düşünmeyin. Bir otele yerleşelim ve yıkanacağınız yerden tutun saunanıza kadar hiç bir şey aklımızda kalmasın. Rahatlık bu olsa gerek.

Mesela; Renaissance Hotel

İsteyebileceğiniz Herşey (Para ile)Bir Yerde

para ve otel

 

 

♣ Yalnız mısınız ? Hiç sorun değil. Eğer canınız eğlenmek ve yeni arkadaşlara kapı açmak istiyorsa vurun kapıyı ve çıkın o odadan. İzmirin bütün güzelliklerini arz-ı endam ettiği Alsancak’da kurulan oTT8, ilk günden beri bizleri iyi yemek, iyi müzik ve iyi eğlence ile buluşturmak için 4 mevsim çalışmalarına devam ediyor. Elinizi pantolunuza sokun ve gidin!

Mesela; Çılgınca Dans!

Orada Gözleriniz Değil Dudaklarınız Konuşsun

ott8

 

 

♣Ee tabi dün gece çok yoruldunuz. Tabi ne yaptınız bilemem ama güzel bir masaja eve diyeceğinizden eminim. Özel yağlarla birlikte vücudunuzda hissedeceğiniz güzel dokunuşlar sizi yeni doğmuş bir bebek gibi yapacaktır. Ardından güzel bir sauna ve buhar banyosuda şart. Hadi ozaman -1. kata inelim.

Mesela; Kaslarınızda ki ağrı gitsin diyorsanız…

Geleneksel Thai Masajı

para ve masaj

Bu arada ”Masaj Salonu Kralı”na bulaşmazsanız iyi olur .

 

Sonuç olarak istediğiniz zaman istediğiniz şeyi yapma ve elde etme lüksü, ayrıcalık tanınan insanların değil parası olanların elde ettiği birşeydir. Belkide sizde bu yazıdan sonra buna karar vermişsinizdir.

Orasını bilemem 😉

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*